Hakkımızda

Ercan Şirketler Topluluğu

Ercan Şirketler Topluluğu, ülkemizin büyük bir hızla gelişim gösteren enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Grubumuzun bu güne kadar ki gösterdiği başarının arkasında müşteri odaklı ve sürdürülebilir gelişimi hedef alan yaklaşımı yatmaktadır. İlk yatırımı 1965 yılında madencilik alanında yapan grubumuz, Türkiye'nin önde gelen grup şirketleri arasında yer almaktadır. Madencilik sektörüne yaptığı yatırımların karşılığını kısa sürede aldıktan sonra, farklı sektörler de de faaliyet göstermeye başlamış, akılcı politikaları ve donanımlı insan kaynağı ile şekillenen sinerji ile ekonomiye katkılarda bulunmuştur.

Ercan Şirketler Topluluğu 4000'in üzerinde ki çalışanı ile yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Yenilikçi ve dinamik bir anlayışla dikkat çekici başarılara imza atan Ercan Şirketler Topluluğu faaliyet gösterdiği sektörlerde attığı cesur adımlarla her geçen gün büyüyen bir güç olmaya devam etmektedir.

Bien Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş

Ercan Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Bien Sigorta, kaliteli, rekabetçi, hızlı hizmet anlayışı ile sektöründe önemli bir pazar payına sahiptir.

Dünyanın ve Türkiye'nin en önemli sigorta şirketleri ile güç birliği yapan Bien Sigorta; Axa Sigorta, AkSigorta, Güneş Sigorta, Chartis, Halk Sigorta, Anadolu Sigorta A.Ş, Ergo Sigorta, AIG Sigorta A.Ş, Euroka Sigorta A.Ş, Sompo Japan Sigorta A.Ş, Anadolu Hayat Emeklilik ve Yapı Kredi Sigorta A.Ş 'nin anlaşmalı çözüm ortağıdır. Güçlü sermaye tabanı, gelişmiş kurumsal altyapısı, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen grup şirketlerin sinerjisi ve güçlü dağıtım kanallarının rasyonel kullanılması ile büyük bir iş potansiyeli sağlayan Bien Sigorta her zaman kaliteli ve dinamik iş anlayışını müşteri memnuniyetine çevirmeye devam etmektedir.